O nás

ČÍM SE ZABÝVÁME ?

Ze zdravotnické techniky a potřeb je vyznamná spolupráce s výrobcem bezdrátového videoskopu pro ORL lékře řady ENTviewer – tj UNO a  DUOviewer, firmou Sinutronic – získali jsme výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku.

Významná je také spolupráce s výrobcem multifunkčního analyzátoru Finecare (CRP, PCT a další parametry) firmou Wondfo.

Žilní transiluminátory – Veinlite od americké společnosti Translite LLC.

Stetoskopy značek Littmann, MDF i Riester, bezdotykové teploměry, tonometry, oxymetry,  zvlhčovače vzduchu, prostředky proti vším a další technika pro ordinace, rodiny s dětmi i krásu a fitness – zde spolupracujeme s leadry evropské distribuce zdravotnické techniky.

Dále nabízíme voděodolné návleky, lékárničky, lékařské brašny, či další diagnostické přístroje včetně spotřebního materiálu. Nově jsou v naši nabídce i sonografy firmy DRAMINSKI

Zvláštní místo v našem sortimentu mají in-vitro diagnostické testy (ovulační testy, těhotenské testy, testy na přítomnost drog), dle Vaši poptávky dokážeme zajistit testy dle konkrétních požadavků (speciální kombinace drogových testů z moči i slin, testy na infekční onemocnění, testy okultního krvácení, a další).

Nabízíme také spotřební materiál pro ordinace či laboratoře (například rukavice, sterilní návleky na přístroje či RTG zařízení a jiné pomůcky a potřeby).

Dodání je možné díky propracované síti a možnostem kurýrních služeb kdekoliv v rámci EU.

Pokud Vás naše produkty zaujaly, můžete využít online nákupu na eshopu, případně nás kontaktujte s poptávkou či dotazem nejlépe prostřednictvím emailu.

Zabýváme se také marketingem v oblasti zdravotnictví.

U všech našich zákazníků dodržujeme zásady ochrany osobních údajů (GDPR)

Člen Okresní hospodářské komory.

Setkali jste se s námi (specializace ORL):

– XXV. OTONEUROLOGICKÝ KONGRES (Praha 21.4.), 

 XXV. JIHOČESKÉ ORL DNY (České Budějovice 29.4), 

  78. KONGRES ČS ORL A CHRIRURGIE HLAVY A  KRKU (Karlovy Vary 1-3.6),  

– 63. NÁRODNÝ KONGRES SSO (Humenné 7-8.9),  

 37. SJEZD SAOF (14-15.10 Humpolec), 

 22. BESKYDSKÝ ORL DEN (Ostravice 4-5.11)